Szanowna Pani, serdecznie dziękuje za fakturę, ale przede wszystkim za możliwość tak udanego zakupu! Bardzo się cieszę, że trafiłam do Państwa Firmy, bo krzesełko jest znakomitej jakości, bardzo solidne, ładnie wykonane i na pewno spełni swoje zadanie. Łączę najlepsze życzenia dla Państwa i dla Firmy, wszystkiego dobrego i jeszcze raz najpiękniej dziękuję!

Justyna B.


Chciałabym bardzo serdecznie za przesłany mojemu synowi klękosiad (szczególnie za super terminowość - prezent przyszedł w dniu jego imienin- dzięki). Wstępne testy wypadły pomyślnie. Sprzęt został zaakceptowany. Jeszcze raz bard dziękuję i doceniam profesjonalizm w obsłudze klienta.


Dziękuje bardzo za klękosiad, śliczny kolor, świetne wykonanie.  

Małgorzata M.


Dzień dobry, dziękuje za terminową przesyłkę i za cały wzorcowy sposób prowadzenia transakcji! Wszystkiego dobrego


Szanowni Państwo, klika tygodniu temu zakupiłam u Państwa klękosiad. Z początku nabrałam przekonania, że wyrzuciłam pieniądze w błoto, bo to wymyślne narzędzie tortur, na którym nie da się siedzieć. Nie poddałam się jednak od razu, zastosowałam się do zaleceń zamieszczonych w instrukcji i ani się nie obejrzałam, jak nie tylko nauczyłam się używać klękosiadu, ale wręcz go pokochałam. Teraz to mój ulubiony mebel, a i mój kręgosłup jest mu wdzięczny. Krzesła już dla mnie mogą nie istnieć. Jestem bardzo, bardzo zadowolona z tego zakupu jeśli kiedyś ulegnie zniszczeniu kupię następny. Pozdrawiam.


Chciałam tylko podziękować bo siedzi (klęczy) się cudownie! To mój trzeci klękosiad ale ten zdecydowanie przebija wszystkie znacznie. Dziękuje jeszcze raz.


Klękosiad mini jest idealny do mojego wzrostu. dziękuje za dobry dobór urządzenia. Używa się świetnie, jest bardzo wygodny.


Dziękuje bardzo-żeby każda firma miała takie podejście i szacunek do klienta, poleciłem już dwóm osobą.


Krzesło jest super-siedzę na klękosiadach od około 12lat, ale ten od Państwa jest zdecydowanie najsolidniejszy i najwygodniejszy.